Boże Ciało

24 Czerwca, 2026

W czwartek, 4 czerwca obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Tak jak w ostatnich latach tego dnia alumni naszego seminarium wzięli udział w uroczystej Mszy świętej na placu przed archikatedrą lubelską, której przewodniczył arcybiskup Stanisław Budzik. Następnie ruszyła procesja do czterech ołtarzy, z których pierwszy tradycyjnie znajdował się przed naszym seminaryjnym kościołem i został przygotowany przez naszych kleryków.

zobacz kolejne aktualności: