W poniedziałek, 8 czerwca, Mszę świętą z okazji srebrnego jubileuszu święceń prezbiteratu sprawowali kapłani w sposób szczególny związani z naszym seminarium. Eucharystii przewodniczył ks. Grzegorz Bzdyrak, od kilku lat prowadzący wykłady z prawa kanonicznego dla naszych alumnów, homilię wygłosił ks. Waldemar Głusiec, który przez blisko sześć lat pełnił posługę prefekta w seminarium, a obecnie jest proboszczem parafii w podlubelskiej Dąbrowicy, zaś zakończenie liturgii słowo do zgromadzonych skierował również o. Andrzej Flis.
Wszystkim Jubilatom, którzy przed 25 laty przyjęli święcenia kapłańskie, składamy serdeczne życzenia obfitości Bożych łask, nieustannego błogosławieństwa oraz opieki Najświętszej Maryi Panny. Zapewniamy jednocześnie o naszej wdzięcznej pamięci i modlitwie w ich intencji.




