XXXIII Niedziela Zwykła 17 XI 2019 r. III Światowy Dzień Ubogich

17 Listopada, 2019
  1. Dziś kończą się Dni Muzyki Chrześcijańskiej „Cecylianka”. Wieczorem koncert zespołu „Porozumienie” o 19.00 w naszej auli. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
  2. Zachęcamy jeszcze do podawania imion swoich bliskich zmarłych, których polecamy w naszej wspólnocie w modlitwie wypominkowej i w czasie Mszy św. Można to uczynić  po Mszy św. w zakrystii wpisując imiona zmarłych na kartach wypominkowych, które są wyłożone przy wejściu do kościoła.  Za ofiary złożone przy tej okazji na rzecz naszego Seminarium składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę nasz seminaryjny kalendarz na 2020 rok. Obok zdjęć artefaktów z naszego seminarium, zawiera wiele informacji o wydarzeniach z życia naszej wspólnoty. Serdecznie zachęcamy.
  4. W niedzielę, 24 listopada 2019 roku odbędzie się Wielka Uliczna Zbiórka 
    Darów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom 
    Przetrwać Zimę. W kilkudziesięciu punktach naszego miasta i archidiecezji w godz. 10.00 – 15.00 wolontariusze zbierać będą tylko dary rzeczowe: długoterminową żywność, chemię gospodarczą, zabawki, książki, artykuły papiernicze, gry edukacyjne, wszystko, co może pomóc dzieciom i ich rodzinom. Zgodnie z ideą Akcji nie są zbierane pieniądze. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym pospolitym ruszeniu gorących serc, do podzielenia się nawet odrobiną z Dziećmi oraz innymi osobami w trudnej sytuacji życiowej.

zobacz kolejne aktualności: