Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 24 XI 2019 r.

26 Listopada, 2019
  1. W sobotę kończy się rok liturgiczny. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy Adwent.
  2. W niedzielę, 24 listopada 2019 roku odbędzie się Wielka Uliczna Zbiórka Darów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W kilkudziesięciu punktach naszego miasta i archidiecezji w godz. 10.00 – 15.00 wolontariusze zbierać będą tylko dary rzeczowe: długoterminową żywność, chemię gospodarczą, zabawki, książki, artykuły papiernicze, gry edukacyjne, wszystko, co może pomóc dzieciom i ich rodzinom. Zgodnie z ideą Akcji nie są zbierane pieniądze. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym pospolitym ruszeniu gorących serc, do podzielenia się nawet odrobiną z Dziećmi oraz innymi osobami w trudnej sytuacji życiowej.
  3. Przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę nasz seminaryjny kalendarz na 2020 rok. Obok zdjęć artefaktów z naszego seminarium, zawiera wiele informacji o wydarzeniach z życia naszej wspólnoty. Serdecznie zachęcamy.
  4. Po Eucharystii można w zakrystii zamawiać intencje Mszy św. sprawowanych w naszym kościele.

zobacz kolejne aktualności: