XXXI Niedziela Zwykła 3 XI 2019 r.

4 Listopada, 2019
  1. We wtorek 5 listopada o godz. 19.00  w Archikatedrze lubelskiej będzie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych biskupów i prezbiterów naszej Archidiecezji. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zachęcamy do podawania imion swoich bliskich zmarłych, których polecamy w naszej wspólnocie w modlitwie wypominkowej i w czasie Mszy św. Można to uczynić  po Mszy św. w zakrystii wpisując imiona zmarłych na kartach wypominkowych, które są wyłożone przy wejściu do kościoła.  Za ofiary złożone przy tej okazji na rzecz naszego Seminarium składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę nasz seminaryjny kalendarz na 2020 rok. Obok zdjęć artefaktów z naszego seminarium, zawiera wiele informacji o wydarzeniach z życia naszej wspólnoty. Serdecznie zachęcamy.
  4. „Dzieci moje!” – pod takim tytułem oglądać można w Lublinie wystawę poświęconą bp. Stefanowi Wyszyńskiemu, w latach 1946-1949 ordynariuszowi lubelskiemu. Honorowy patronat nad wystawą sprawuje abp Stanisław Budzik. Przez cały listopad oglądać ją będzie można w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera, a w dniach 3-18 grudnia br. w lubelskim Ratuszu.
  5. W czasie Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego zebraliśmy w ramach ofiar do puszki 1000 zł. na cele misyjne do dyspozycji Ojca Świętego Franciszka. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – dzień szczególnej modlitwy o powołania i za powołanych.

zobacz kolejne aktualności: