Wyznanie wiary

24 Czerwca, 2026

W piątek 29 maja, w przeddzień święceń prezbiteratu odbyło się w naszym seminarium uroczyste wyznanie wiary i złożenie przysięgi wierności przy objęciu urzędu przez kandydatów do jutrzejszych święceń prezbiteratu. W czasie uroczystych nieszporów ks. rektor Jarosław pobłogosławił i wręczył tegorocznym neoprezbiterom stuły, które są darem od seminarium na początek ich kapłańskiej drogi.

Serdecznie zapraszamy na świecenia kapłańskie, które odbędą się w sobotę 30 maja o godz. 10:30 w archikatedrze lubelskiej!

zobacz kolejne aktualności: