XXVII Niedziela Zwykła 8 X 2023 r.

14 Października, 2023
  1. Podczas dzisiejszej liturgii śpiewała seminaryjna schola liturgiczna pod dyrekcją ks. Tomasza Lisieckiego.
  2. Za tydzień w niedzielę 15 października będziemy obchodzić  XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Zachęcamy do wsparcia stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  3. Jutro podczas mszy św. pod przewodnictwem bp. Mieczysława Cisło 9 alumnów V roku zostanie przyjętych do grona kandydatów do święceń diakonatu i prezbiteratu. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  4. Centrum Jana Pawła II w Lublinie zaprasza na spektakl „Być dobrym jak chleb” o Bracie Albercie – św. Adamie Chmielowskim w dniu 9 października o godz. 19.00 w Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie (przy ul. Jana Pawła II). Wystąpią m.in. Anna Drela, Halina Frąckowiak, Alicja Węgorzewska, Maciej Miecznikowski i Robert Grudzień.
  5. Członkowie Żywego Różańca, osoby zaangażowane misyjnie i wszyscy zainteresowani są zaproszeni do udziału w spotkaniu modlitewno-formacyjnym w kościele Matki Bożej Różańcowej w Lublinie w sobotę 14 października. Początek o godz. 10.00. W programie: modlitwa różańcowa, adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. pod przewodnictwem abpa Stanisława Budzika o godz. 11.30.

zobacz kolejne aktualności: