Bóg nas kocha. Bóg kocha was wszystkich i zło nie zwycięży. Wszyscy jesteśmy w rękach Boga.
Leon XIV
W Nowym Roku 2026 naszym Przyjaciołom i Dobrodziejom życzymy, aby każdy dzień był doświadczeniem Bożej miłości i Opatrzności. Niech pewność, że jesteśmy bezpieczni w kochających rękach Miłosiernego Ojca, napełnia nasze serca pokojem i radością, abyśmy nieśli światło nadziei każdej spotkanej osobie.
Niech Dobry Bóg obdarza nas wszelkimi łaskami, zdrowiem duszy i ciała. Niech wstawiennictwo Świętej Bożej Rodzicielki umacnia nas w codziennej miłości Boga i bliźnich.
Błogosławionego Nowego Roku 2026 życzą
Rektor, wychowawcy i alumni
Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie

