- W poniedziałek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
- Zachęcamy do podawania imion swoich bliskich zmarłych, których polecamy w naszej wspólnocie w modlitwie wypominkowej i w czasie Mszy św. Można to uczynić po Mszy św. w zakrystii wpisując imiona zmarłych na kartach wypominkowych, które są wyłożone przy wejściu do kościoła. Za ofiary złożone przy tej okazji na rzecz naszego Seminarium składamy serdeczne Bóg zapłać.
- Przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę nasz seminaryjny kalendarz na 2025 rok. Obok pięknych zdjęć, zawiera wiele informacji o wydarzeniach z życia naszej wspólnoty. Serdecznie zachęcamy.
XXXII Niedziela Zwykła 10 XI 2024 r. XVI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym
18 Listopada, 2024