IV Niedziela Zwykła 28 I 2024 r. Dzień Pomocy Chorym na Trąd

29 Stycznia, 2024
  1. Dzisiejszej niedzieli przypada 71. Światowy Dzień Trędowatych. Pamiętajmy o tych chorych w naszej modlitwie. Zachęcamy również do wsparcia materialnego ich potrzeb. Puszka znajduje się w naszym kościele przy bocznym ołtarzu św. Barbary. Ofiary możemy składać do następnej niedzieli włącznie.
  2. Dziś po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd i do wspólnego kolędowania razem z naszym chórem seminaryjnym, który śpiewał także w czasie Mszy św.
  3. W poniedziałek rozpocznie się zimowa sesja egzaminacyjna. Prosimy o modlitwę w intencji naszych studentów i profesorów.
  4. W piątek 2 II  obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o osobach, które realizują Boże powołanie na drodze życie konsekrowanego, a zwłaszcza o Siostrach Służkach NMPN, które są częścią naszej wspólnoty seminaryjnej.  
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień szczególnej modlitwy o nowe powołania i w intencji powołanych, a także pierwszy piątek i sobota  miesiąca. 

zobacz kolejne aktualności: