Rozgrywki sportowe

12 Lutego, 2023

W dniach od 30 stycznia do 13 lutego odbyła się zimowa sesja egzaminacyjna. Podczas trwającej intensywnej nauki rozgraliśmy Turniej alumnów i wychowawców w piłkę nożną oraz tenisa stołowego w dwóch kategoriach. Zwycięzcami tegorocznych rozgrywek w piłkę nożną okazali się klerycy z roku V, który pokonali w finale Rok IV 2:0. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna roku II, która pokonała drużynę roku VI 4:2. Najlepszym zawodnikiem turnieju piłki nożnej został Vasyl Petryshyn. Najlepszym strzelcem Michał Kamiński, natomiast najlepszym brakarzem Salomon Pielak . W tenisie stołowym w kategorii gra pojedyncza pierwsze miejsce zajął Vasyl Petryshyn nie przegrywając żadnego z 11 spotkań. Na drugim miejscu uplasował się ks. Prefekt Grzegorz Bogdański, a na trzecim o. Sławomir Jargiełło. W kategorii gra podwójna pierwsze miejsce zajęli Vasyl Petryshyn i Ihor Protsyk. Drugie miejsce zdobyli Mateusz Stec i Bohdan Kyzmyshyn zaś trzecie miejsce wywalczyli Wojciech Zybała i Bartłomiej Kozioł. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i za gorący doping na trybunach w tegorocznych zawodach.