XIII Niedziela Zwykła 26 VI 2022 r.

25 Czerwca, 2022
  1. Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik zaprasza na doroczny odpust Matki Bożej Katedralnej połączony z procesją różańcową w dniu 3 lipca, w niedzielę o godz. 19.00. Uroczystościom będzie przewodniczył
    bp pomocniczy diecezji siedleckiej Grzegorz Suchodolski. Podczas Mszy Świętej będziemy dziękować za 25 lat posługi proboszcza Archikatedry, Ks. Prałata Adama Lewandowskiego.
  2. W środę przypada uroczystość św. Piotra i Pawła.
  3. W czwartek alumni skończą sesję egzaminacyjną i rozpoczną się wakacje. Dziękujemy za modlitwę w czasie zdawania egzaminów przez alumnów i polecamy modlitewnej pamięci ich wakacyjne posługi i wypoczynek.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.
  5. 44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę po pandemii wraca do tradycyjnej formy pielgrzymowania i wyruszy w tym roku 3 sierpnia. Zapisy w parafiach trwają do 25 lipca. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji w funduszu „Idę z Tobą”. Szczegóły na stronie  www.pielgrzymka.lublin.pl.
  6. Po Eucharystii można w zakrystii zamawiać intencje Mszy św. sprawowanych w naszym kościele.
  7. Prosimy o modlitwę w intencji powołań oraz za kandydatów do Seminarium, o wsparcie dla nich w rozeznawaniu powołania.

zobacz kolejne aktualności: