XI Niedziela Zwykła 13 VI 2021 r.

19 Czerwca, 2021
  1. W związku z zarządzeniem władz państwowych uprzejmie informujemy, że od niedzieli 13 czerwca w czasie Mszy świętej w naszym kościele może być zajęta połowa miejsc, a od 26 czerwca 75% miejsc. Do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Zapraszamy zatem do liczniejszego udziału w niedzielnych Mszach świętych w naszym kościele.  Prosimy o przestrzeganie powszechnie obowiązujących zasad higieny sanitarnej – zakładania maseczek i dezynfekowania rąk.
  2. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.
  3. W czwartek 17 VI rozpoczyna się letnia sesja egzaminacyjna. Prosimy o modlitwę w intencji alumnów zdających egzaminy.
  4. Prosimy o modlitwę w intencji powołań oraz za kandydatów do Seminarium, o wsparcie dla nich w rozeznawaniu powołania.
  5. Po Eucharystii można w zakrystii zamawiać intencje Mszy św. sprawowanych w naszym kościele.

zobacz kolejne aktualności: