XXXIII Niedziela Zwykła 19 XI 2017 r.

20 Listopada, 2017

I Światowy Dzień Ubogich

 

  1. Trwają Dni Muzyki Chrześcijańskiej „Cecylianka”. Podczas dzisiejszego koncertu finałowego o 19.00 w naszej auli zaprezentują się zespół „Good God” oraz  oraz  ks. Jakub Bartczak, raper. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
  2. Zachęcamy jeszcze do podawania imion swoich bliskich zmarłych, których polecamy w naszej wspólnocie w modlitwie wypominkowej i w czasie Mszy św. Można to uczynić po Mszy św. w zakrystii wpisując imiona zmarłych na kartach wypominkowych, które są wyłożone przy wejściu do kościoła.  Za ofiary złożone przy tej okazji na rzecz naszego Seminarium składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy chórowi za śpiew w czasie Mszy św. Kolejna Msza św. z udziałem naszego chóru 10 XII. Serdecznie zapraszamy.
  4. W niedzielę 26 listopada 2017 roku odbędzie się 25 Wielka Uliczna Zbiórka Darów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zainicjowanej przez Radio Lublin. Zgodnie z wieloletnią tradycją, także i tę jubileuszową zbiórkę patronatem  duchowym objął Metropolita Lubelski, ks. Abp Stanisław Budzik. W wielu miejscowościach naszej Archidiecezji wolontariusze zbierać będą tylko dary rzeczowe: długoterminową żywność, chemię gospodarczą, zabawki, książki, artykuły papiernicze, a także odzież w bardzo dobrym stanie. Nie będą zbierane pieniądze.Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym lubelskim pospolitym ruszeniu gorących serc, do podzielenia się nawet odrobiną z dziećmi oraz innymi osobami w trudnej sytuacji życiowej.

zobacz kolejne aktualności: