Good God

Chcąc streścić czym jest Good God wystarczyłoby użyć trzech słów: wiara, przyjaźń i pasja. Wiara, ponieważ Good God wyraża chęć głoszenia światu piękna Królestwa Bożego. Przyjaźń, dlatego że Good God to ludzie, którzy po prostu lubią ze sobą przebywać. I wreszcie pasja, bo Good God to projekt osób, które pomimo różnic, potrafiły wspólnie zachwycić się muzyką reggae.

Good God jest liczącym 7 osób zespołem muzycznym, wykonującym autorskie kompozycje, które można zamknąć w gatunku „chrześcijańskie reggae”. Największym sukcesem zespołu jest zdobycie nagrody publiczności podczas ogólnopolskiego konkursu „Debiuty 2015”. Owocem pracy zespołu jest również wydana płyta „Droga ocalenia”. Utwory z debiutanckiego albumu przez długi czas podbijały czołowe miejsca radiowej „Listy z mocą”. Obecnie zespół pracuje nad drugim krążkiem oraz pierwszym w swojej historii teledyskiem.

Mówiąc o Good God nie sposób nie odnieść się do związku zespołu z lubelskim seminarium duchownym, w którym to większość członków zespołu się poznała i rozpoczęła wspólne granie. Jak jednak wiadomo seminarium trwa 6 lat, dlatego Good God z zespołu kleryckiego, stał się w swojej istotnej części zespołem kapłańskim, który dalej na miarę swoich możliwości, stara się tworzyć muzykę i koncertować.